TopStar

1. srpna 2013 16:40

Dagmar Dandová

Sebedestrukce pokračuje: Bartošová utekla z Bohnic a Rychtář kope do míče

Iveta Bartošová nevydržela v léčebně déle než pár dní a po boku Josefa Rychtáře opustila bohnické oddělení pro psychicky narušené ženy. Oba se tvářili velmi spokojeně a Rychtář si dokonce poskočil a kopl v parku do míče.

Není divu, že má radost. Bývalý bodyguard se snažil Bartošovou dostat z léčebny od té doby, kdy ji tam přivezli. A konečně se mu to povedlo. Vzhledem k tomu, že za pár dní se Ivetiny psychické problémy a závislost na alkoholu a lécích vyléčit nedají, vzniká otázka, proč a kam v tuto chvíli Rychtář svou nemocnou přítelkyni odváží? Že by ji chtěl schovávat v její vile v Uhříněvsi? Nebo jí také slíbil výlet k moři? V Itálii už dlouho nebyla….

Rychtář sice slibuje, že nedá Bartošové žádný alkohol a pokusí se ji vrátit do normálního života, ale nikdo tomu nevěří. Vzhledem k tomu, že je zpěvačka po operaci prasklého vředu na dvanácterníku, měla by zůstat na lůžku a nejlépe rovnou v nemocnici.

Dnes byl viděn v Bohnicích i zpěvaččin druhý „rytíř“ Zdeněk Macura, jak chodí kolem léčebny. Je zřejmě jen otázka času, než se přesune na místo zpěvaččina nového pobytu. Kdepak to asi tentokrát bude? A kdo bude koho stíhat tentokrát? Šílená story, zdá se, zdaleka nekončí.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také