TopStar

11. října 2018 11:45

Markéta Škorňová

Selelna Gomez je psychicky na dně. Může za to svatba Biebra nebo její zdravotní stav?

Americká zpěvačka Selena Gomez (26) se ocitla opět v péči lékařů. Jak se zdá, transplantace ledviny, kterou prodělala mladá kráska minulý rok, se neobejde bez komplikací. Zpěvačku trápí nízký počet bílých krvinek. Pobyt na nemocničním lůžku Seleně na dobré náladě zrovna nepřidává a její psychika je ve velmi špatném stavu.

Šestadvacetiletá zpěvačka byla nedávno hospitalizovaná v nemocnici v Los Angeles kvůli zdravotním problémům, jenž souvisejí s nízkým počtem bílých krvinek. Trable jsou spojené s transplantací ledviny, kterou Selena prodělala minulý rok.

Stav bílých krvinek se ani po hospitalizaci nezlepšil, a tak musela zpěvačka do nemocnice nastoupit znovu.

Zdravotní trable se odráží na psychice snad každého z nás, proto není divu, že i mladou hudební hvězdu tento fakt položil. Podle informací serveru The Mirror šla zpěvačky psychika rapidně dolů a ona je především po emociální stránce na dně.

„Měla několik těžkých týdnů, které provázely stavy paniky. Fakt, že musela být hospitalizována, tento psychický kolaps ještě více umocnil,“ řekl zdroj ze zpěvaččina blízkého okolí.

Selena, která byla dříve na sociálních sítích velmi sdílná ohledně svých pocitů a zdravotního a duševního stavu, před několika málo týdny oznámila, že se ze světa sociálních médií chce stáhnout.

„Stejně, jako jsem vděčná za hlas, který sociální média dávají každému z nás, tak stejně tak jsem vděčná, že mohu udělat krok zpět a žít svůj život přítomností bez sociálního tlaku,“ prohlásila zpěvačka.

Jestli na emočních výkyvech Seleny, mají vliv také novinky ohledně její bývalé lásky, zpěváka Justina Biebra, není známo. Rodina i blízcí tyhle spekulace ale vyvracejí.

Fanoušci krásné Seleny jsou samozřejmě zdrcení- jak zdravotním stavem jejich bohyně, tak i faktem, že se nyní stáhla do ústraní. „Moje myšlenky a modlitby směřují k Seleně. Přeji jí brzké uzdravení a klid v duši,“ zní jedno z přání, které ji fanoušci píší na zeď.

Podle posledních informací je Selena obklopena rodinou a blízkými přáteli, kteří dělají všechno proto, aby se zpěvačky psychický i zdravotní stav zlepšil. Tak držíme palce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také