TopStar

29. září 2013 08:57

Senzace! Dianin vzkaz ze záhrobí Williamovi a Kate

Podle nejnovějších zpráv, které přinesl americký magazín Globe, existuje tajná nahrávka, kterou princezna Diana pořídila pro svého nejstaršího syna Williama a jeho rodinu. Co na ní je?

Investigativním novinářům, kteří po existenci nahrávky pátrali mnoho měsíců, konečně její existenci potvrdila jedna z nejbližších Dianiných přítelkyň a prozradila i další podrobnosti.

Princezna Diana trpěla až paranoidními obavami, že ji chce někdo zabít. Vzkaz synovi a jeho rodině byl údajně součástí jejích opatření pro případ, že by se nemýlila a nestihla syna dovést k dospělosti.

Na nahrávce je prý prosba, aby William a jeho budoucí žena vychovávali své děti v lásce a řekli jim, že by je Diana milovala a starala se o ně.

Z nahrávky prý také vyplývá, že si Diana představovala Williamovu nevěstu jako chytrou, krásnou a nezávislou dívku, se kterou by se brzy spřátelila.

V dalších vteřinách nahrávky prý upozorňuje synovu nevěstu, že život budoucí královny je těžký a péče o manželství složitá. V závěru hlas přeje Williamovi a jeho vyvolené život bez temných stínů, jako je rozvod.

Spekulace o okolnostech Dianiny smrti neustávají. Nové závěry studií vrátily do hry možnost, že ji skutečně zabily tajné služby.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také