TopStar

27. května 2019 11:42

Tereza Šulcová

Serena Williams se pravděpodobně setkala s Archiem!

Známá a úspěšná tenistka Serena Williams se pravděpodobně setkala s malým Archiem, synem vévody Harryho a vévodkyně Meghan. Není žádným tajemstvím, že Meghan a Serena jsou blízké kamarádky.

Minulý týden zveřejnila tenistka fotografie, na kterých pózuje pravděpodobně z Frogmore Cottage. Právě tam žije vévoda a vévodkyně ze Sussexu s malým Archiem. Celý komplex byl zrenovován a před pár měsíci se tam královská dvojice trvale nastěhovala. Syna přivítala na světě 6. května letošního roku.

Za tu dobu měl malý Archie spoustu návštěv. Jako první ho navštívila královna Alžběta II. s princem Philipem a s matkou Meghan na hradě Windsor. O několik dní později přivítali na světě Archieho i vévoda a vévodkyně z Cambridge.

A jelikož teprve ani ne měsíčního chlapečka viděla téměř celá královská rodina, jsou na řadě přátelé. Serena Williams zařizovala baby shower pro vévodkyni a není tajemstvím, že jsou dámy blízké kamarádky. Tenistka nedávno zveřejnila na svém Instagramu fotografii nejspíše z Frogmore Cottage, což by znamenalo, že navštívila malého Archieho. Je zde ale i možnost, že snímek pochází z Francie, kde si tenistka zahraje úvodní kolo tenisové French Open.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Serena WIlliams Meghan Markle Serena Williamsová

Přečtěte si také