TopStar

21. listopadu 2013 06:40

Dagmar Dandová

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 1

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.

Twilight sága: Rozbřesk 1. část

Rozsápaná postel a postkoitální pohled Belly Swan

Je jasné, že sex s upírem nebude žádná sranda. A ještě když si nesmrtelný Robert Pattinson musí dát pozor! Tentokrát ale nejde o ochranu proti početí, ale o to, že upír by neměl spát s člověkem. Mohl by se totiž přestat ovládat a smrtelníka zabít. A protože vybledlý Pattinson svoji životní lásku hrozně miluje, snaží se držet zkrátka. Ale to ráno... Zničená postel a poškrábaná Kristen Stewart. A pak že jsou Američané prudérní!

Až uvidíte upíro-člověčí sex v Rozbřesku, bude vám jasné, že scenáristu, kameramana, režiséra a oba herce skutečně musel nějaký upír během natáčení kousnout. Po takovém výkonu se divime, že Kristen Stewart a nagelovaný Robert Pattinson nedostali nominaci na Zlatou malinu.

"S Kristen prožíváme při natáčení ohromné dobrodružství. Jsme si tak blízko, že nikdo nemůže pochopit, čím jsme prošli," uvedl Pattinson, kterému se natáčení milostných scén s krásnou herečkou moc líbilo.

Také se během natáčení dali dohromady, ale Kristen ho pak podvedla, Robert se zhroutil a teď se údajně chtějí dát zase dohromady. Pattinson má tak díky sexy brunetce "stmívání" i v reálném životě.

A kdyby vás zajímalo, o čem předposlední díl série Twilight s touto "sexy" scénou je, tak ve zkratce jde asi o toto: Bella Swan (Kristen Stewart) a Edward Cullen (Robert Pattinson) se po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira, kde se konečně stranou všeho a všech mohou naplno oddat své lásce. Upír se neudrží, zničí ložnici a Bella zjistí, že je těhotná. A pak oba zbytek filmu koukají, jako by jim ulítly včely.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také