TopStar

17. prosince 2013 06:50

Dagmar Dandová

Seriál: Nejhorší sexuální scény všech dob, část 3

Sexuální scény ve filmech mohou být dráždivé, jako třeba v erotickém snímku 9 a 1/2 týdne, nebo naprosto trapné, které pak shodí celý film. Postupně vám přineseme ty nejhorší intimní scény, jež jsme kdy viděli. Jen pozor! Až to uvidíte, na sex vás okamžitě přejde chuť.

Španglicky snadno a rychle (USA, 2004)

Tak tohle je opravdu překvapení. Určitě byste si pomysleli, že sex v romantické komedii, kde hraje komik Adam Sandler, musí působit stejně natvrdle jako celý film, ale opak je pravdou. Milostná scéna mezi hlavními hrdiny je opravdu hardcore!

Sandlerovu neurotickou manželku hraje Téa Leoni (Mizerové, Drtivý dopad) a stejně neurotická je i jejich intimní chvilka. Leoni vypadá, že jí během aktu klepne pepka a nejen Adam Sandler, ale i všichni ostatní si podobně útrpně dokážou představit spíš online kastraci než romantický sex.

Zajímavé je, že manželem Téi Leoni byl několik let sex symbol David Duchovny (Akta X), který se léčil ze závislosti na sexu. Kdyby na něj blondýnka skočila tak jako na Sandlera, musel by se Duchovny brzy léčit spíš s frigiditou.

Ja, ja, ja, jaaaa! Prásk.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také