TopStar

18. prosince 2017 08:57

Série svateb pokračuje, nyní do toho praští Paris Hilton

Není tomu tak dávno, co světová lvice, herečka i zpěvačka Paris Hilton trávila svůj volný čas v Moskvě. Následnice sítě hotelů Hilton však nepřiletěla do velkoměsta sama. Doprovázel ji její nový přítel, herec Chris Zylka, který pozorně poslouchal odpovědi své milé na tiskové konferenci.

Sama Paris se nechala slyšet, že do ne zas tolik chladného města nepřijela jen tak. Návštěva Ruska je součástí představení její nové zimní oděvní kolekce. Ačkoli měla Hilton asi tříhodinové zpoždění, hvězda přeci jen na tiskovou konferenci dorazila a zodpověděla novinářům všechny jejich otázky.

‚‚Velmi se mi líbí vaše kultura. Město je překrásné! Stejně tak úchvatná architektura, krásné kostely, fantastické jídlo. Miluju tyhle návštěvy do Ruska,“ nechala se krásná blondýnka slyšet pro tisk.

Mimo to se Paris nechala slyšet, že se velmi brzy chystá vdávat. Chris, který seděl opodál, jen souhlasně přikyvoval a nic neodmítal.

Po skončení tiskové konference se odehrálo předávání cen časopisu LF City Awards, kde se oceňovali ti nejúspěšnější. Mezi ně se zařadila i Hilton. Přítomny byly i ruské celebrity a Paris se s nimi velmi družila.

Ačkoli Paris Hilton už světová média a bulvární plátky neovládá, stále dovede být zatraceně sexy. Právě tuhle svou schopnost předvedla na tiskové konferenci a před nedávnem i na focení, kdy stanula před objektivem jen v bílém spodním prádle. Je znát, že tato někdejší pobuřující hvězdička plná laciných gest se proměnila v dámu a to je znát v jejím střídmém jednání, nevymetání jednoho baru za druhým a především ve změně šatníku.


Přečtěte si také