TopStar

2. května 2018 09:30

Sérioví vrazi, kteří okouzlili nejednu ženu! Přelstili by i vás?

Představujete si sériové vrahy jako monstra se zakrvácenými zuby? Chyba. Mnozí z nich měli neuvěřitelné charisma, díky kterému zůstávali tak dlouho na svobodě. A některým se dokonce dařilo přesvědčovat svým šarmem samotnou policii. Pojďme se podívat na nejděsivější manipulátory.

Ted Bundy

Jeden z nejpopulárnějších sériových vrahů, který byl znám nejen svou krvežíznivostí, ale i neuvěřitelnou dávkou charismatu a šarmu. Krom toho, že byl Bundy nehorázně sexy, byl i vzdělaný. On využíval své charisma, aby nalákal vysokoškolačky do svých spárů. Často se objevoval před branami univerzit s ovázanou rukou a prosil studentky, zda mu mohou pomoci, protože s jednou rukou to jde těžko. A hodiny dívek byly sečteny. Mučil je, znásilňoval a poté si nechával drobné ‚‚suvenýry‘‘ z jejich těla. 24. ledna 1989 byl Ted Bundy usmrcen na elektrickém křesle v jedné z floridských věznic.

Andrew Cunanan

Že měl tento mladík neskonalé charisma potvrzovala většina celebrit z osmdesátých let. Cunanan byl na seznamu 10 nejhledanějších zločinců světa u FBI. Andrew byl atraktivní, vzdělaný, komunikativní a uměl nadchnout nejednu ženu. Narozdíl od jiných sériových vrahů, jejichž obětmi byly převážně ženy a děti, Cunanan byl známý především v homosexuálních komunitách. Mezi jeho oběti patří chicagský miliardář, architekt, několik policejních náčelníků a dokonce módní legenda Gianni Versace. Roku 1991 se Andrew Cunanan zastřelil.

Tiago Henrique Gomes da Rocha

Těžko uvěřit, že tento sexy svalnatec byl obviněn z vraždy 39 osob včetně několika nezletilých dívek. Zabíjel podle všeho ve stavu totálního afektu a nemohl se kontrolovat. Policie ho vypátrala až po roce hledání. V Tiagově domě bylo nalezeno množství zbraní a provazy ke svazování obětí.

Richard Ramirez

Díky svým perfektním lícním kostem a pronikavému pohledu si Ramirez, přezdívaný Noční stalker, vysloužil hodnost jednoho z nejkrásnějších vrahů 20. století. A jednoho z nejděsivějších. Richard se přiznal ke 13 vraždám. Byl nepolapitelným vrahem, který terorizoval celou Kalifornii. Jeho první obětí se stala devětasedmdesátiletá žena, kterou podřezal nožem. Po nocích se vloupával do cizích domů, kradl, znásilňoval a zabíjel. Neměl žádnou specifickou kategorii lidí, které zabíjel nejraději. Mezi jeho obětmi byli staří i mladí. Jeho nejmladší oběti, kterou také znásilnil bylo pouhých šest let.

Sám Ramirez přiznával, že je satanista a na místech vražd se často objevoval symbol pentagramu. Nejděsivější na celém případu je fakt, že ve vězení dostával desítky dopisů od žen, které do něj byly zamilované a doufaly, že ho právě ony ‚‚napraví‘‘. Jeho největší fanynkou byla jistá Doreen Lyon, která mu za jeho 3 roky ve vězení napsala přes 75 dopisů. Ramirez si ji posléze skutečně vzal. Sám zemřel roku 2013 ve vězení na nádor mízních uzlin. Krátce před jeho smrtí se s ním jeho žena rozvedla. Se sériovým vrahem strávila dohromady 17 let, z čehož většinu času byl Richard ve vězení.


Přečtěte si také