TopStar

28. září 2013 09:07

Jana Fikotová

Sexy Hemsworth ukázal holý zadek. Měl z toho trauma

Australský herec Chris Hemsworth (30) je rozhodnutý, že už se nikdy víc před kamerou nesvlékne. V posledním svém filmu ukázal nahý zadek a psychicky to špatně nesl.

V novém filmu Rivalové (2013), ve kterém Chris Hemsworth ztvárnil pilota F1 Jamese Hunta, ukázal holý zadek. Byl z toho prý tak nervózní, že podle svých slov se svlékáním před kamerou skončil. „Měl jsem dost velké problémy a úzkost, že mi bude vidět holý zadek,“ řekl herec pro MTV News. „Bylo to však ve scénáři a já musel hrát roli závodníka, který měl rád nahotu a nevázaný sex,“ vysvětlil na svou obranu Chris. „Vysvléct se před stovkou lidí a kamerami, mi bylo nepříjemné. Tyto scény se mi hrály mnohem hůř než ty na závodní trati,“ dodal Hemsworth, představitel závodníka Jamese Hunta. Ve snímku si zahrál po boku německého herce Daniela Brühla, který zosobnil slavného pilota F1 Nikiho Laudu.

V sezoně 1976 tito dva závodníci prožívali velký souboj. Jeden byl z McLarenu, druhý z Ferrari. Hunt si potrpěl na bujaré večírky, alkohol a něžné pohlaví. Vyspal se údajně s více než 500 ženami. Naopak Laudu zajímalo hlavně závodění. Vše si procházel, přemýšlel nad každou tratí a vyznal se dokonale v technice.

Drama oscarového režiséra Rona Howarda nabídne divákům nejen život slavných pilotů, ale především i zrekonstruuje nehodu, při níž Laudovi shořela půlka obličeje. Stalo se to 1. srpna roku 1976 na Nürburgringu v rychlosti více než 250 km/h. Lauda narazil do plotu a s ferrari se vymrštil zpět na dráhu, kde do něj naboural pilot Brett Lunger a vůz začal hořet. Rivalové (Rush) měli neoficiální premiéru během červencové GP Německa. Příběh sklidil velmi dobré ohlasy. Film si bohužel nebude moct vychutnat Hunt, který před dvaceti lety zemřel na infarkt. Nejočekávanější film z prostředí F1 má v Česku premiéru 3. října.

-juf-


Přečtěte si také