TopStar

30. června 2014 14:47

Sexy Svatby v Benátkách: Líbačka na seně, Verešová v podvazcích i mazlení ve spacáku

Je libo odvážnou svlékací scénu na seně? Nádhernou modelku jen v podvazcích? Nebo sexy chlapíka (bez trička!), jak se ráno probouzí ve spacáku? První díl seriálu Svatby v Benátkách nabídl ještě mnohem víc. A dobrá zpráva pro všechny, kdo prošvihli první díl: Dáváme ho znovu!

Kdo nestihnul první díl seriálu Svatby v Benátkách v neděli, může se na něj podívat v úterý 20:15 na Primě (a také na Prima Play)!

A jestli potřebujete vědět o seriálu naprosto VŠECHNO (profily postav, rozhovory, bonusová videa), podívejte se SEM.

Tohle jsou čtyři TOP sexy momenty z prvního dílu. A to je teprve začátek!

Andrea ukázala zadeček

Překrásná modelka Andrea Verešová "šla" hned v prvních minutách seriálu do podvazků a my se jen divíme, že kamerám nepraskly čočky! Vypadala totiž v roli nevěsty Mirky naprosto úchvatně. Co se vám může stát, když chytnou šaty? Odpověď v prvním dílu seriálu.

Přistiženi na seně

Hlavní hrdinka, spolumajitelka svatebního salónu Olga Drozdová v podání Petry Hřebíčkové nemá s láskou zrovna na růžích ustláno. A když si se svými milým, ženatým Filipem (Ondřej Veselý) ustele k milostným hrátkám na seně, jako napotvoru jsou přistiženi. Kdo je načapá? Dívejte se!

Miláčku vstávej!

Zubař David Grábner (Martin Kraus) je prostě sexy a rozespalého by ho líbáním na rameno ze spacáku hrabala určitě spousta fanynek. Jenže jako seriálová postava svoji milou Lenku pěkně překvapil. Uhodnete, co si poručil místo žhavého ranního sexu?

(Skoro)tchýně na obzoru!

Jedno se postavě Filipa Krejzy musí nechat – hned v prvním díle osvědčí únikové schopnosti, za které by se nemusel stydět ani David Copperfield! Zvlášť vydařený únik předvedl, když se omylem ocitl nahý ve stejné místnosti jako matka jeho milenky.

Mimochodem... Ani Filip (Ondřej Veselý) není jako chlap vůbec k zahození. Má ale jednu pořádnou chybu: Miluje dvě ženy.

Autorky: jad a lupr

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také