TopStar

21. července 2014 10:08

Šílený otec Cristiano Ronaldo: Jeho čtyřletý syn nezná matku. Neuvěříte, kolik jí fotbalista zaplatil

Bude z toho strašný malér. Slavný útočník Cristiano Ronaldo si doslova koupil vlastního syna, aby ho mohl vychovávat společně se sestrami a matkou Dolores. Chlapečkovi jsou teď čtyři roky a nemá ani tušení, kdo je jeho máma. Co mu řekli, když se ptal?

Ronaldova sestra Elma přiznala: "Jednou jsme mu řekli, že je v nebi, ale to nám Cristiano zakázal opakovat." Zřejmě se lekl... Pohřbít ženu, která existuje, mu asi přišlo až moc. Malý Cristianinho, jak mu v rodině přezdívají, se zatím spokojil s verzí, že ho porodila "náhradní" matka a ta navíc hodně cestuje. "Už se přestal ptát," tvrdí Elma.

Jenže to je jen dočasné, chlapec se jednou bude pídit po své pravé matce. Tou je americká studentka, které dal Cristiano za práva na výchovu syna přes tři sta miliónů korun. "Byl to nejdražší den mého života," svěřil se tehdy kamarádovi s tím, že mu to stojí za to.

Už několikrát vyplulo na povrch, že matka chlapečka svého původního rozhodnutí lituje a snaží se Cristiana kontaktovat. Jednou se jí podaří k synovi proniknout...

Perlička: Faktem, že je otec, překvapil Ronaldo před čtyřmi lety také svoji přítelkyni, ruskou modelku Irinu Shayk. "Můj kluk je teď otcem chlapečka," napsala na svůj Facebook. Nicméně fakt rozdýchala a teď s trochu strnulým úsměvem dělá macechu.

Sdílejte článek
Štítky Cristiano Ronaldo Irina Shayk

Přečtěte si také