TopStar

11. prosince 2013 23:48

Jana Fikotová

Skandál na party Sámera Issy... tekla krev!

Jakákoli párty, kterou pořádá kontroverzní zpěvák Sámer Issa (28), dává záruku, že se něco nevídaného stane. Tentokrát šlo opravdu o život. Cizinci tu měli pobodat jednoho Čecha.

Sámer pořádal křest svého diáře, kam pozval řadu svých přátel. Z poklidného večera se v pozdějších večerních hodinách vyklubala brutální party. „Do baru přišli nějací lidi. Podle všeho mělo jít o partičku z Ruska. U našeho stolu sedělo pár kluků. Než jsem se stačila otočit, strhla se najednou šílená rvačka. Jednoho z Čechů, který seděl právě u našeho stolu, cizinci několikrát bodli do srdce. Bylo to fakt strašný,“ řekla jedna z očitých svědkyň.

„Za chvilku přijeli policajti a záchranka. Kluka odvezli do nemocnice a policajti to tu v Kaprově ulici celé uzavřeli. Po pachateli teď pátrají. Podle všeho má ten kluk velmi vážné zranění a jde mu o život,“ dodala svědkyně.

Samotný Sámer měl podle přítomných vykřikovat po baru, že se cítí být ohrožený na životě, ale s rvačkou prý nemá nic společného. Přesto přiznal, že pachatele zná. Jak je na tom nyní pobodaný mladík pro vás budeme dále zjišťovat.

-juf-


Přečtěte si také