TopStar

12. prosince 2014 12:25

Skandály od televizní plotny (2. díl): Milenka Gordona Ramseyho rozvířila mediální peklo

V branži se ho kuchaři bojí jako čert kříže. Diváky trochu děsí a ďábelsky přitahuje. Takový je možná nejslavnější "šéf" na světě (Zdeněk Pohlreich promine) Gordon Ramsey. Ale i ranař jako on je maličkatý, když se vymkne jeho kontrole milenka!

Skutečných (osobních i obchodních) nebo médii uměle vytvořených skandálů má Gordon Ramsey na seznamu dost. Takže třeba namátkou: pustil se do tchána za jeho údajnou kolaboraci s Říší a měl pak co dělat, aby si tchyni usmířil, omlouval se veřejně.

Jen pár týdnů poté (mluvíme o listopadu před čtyřmi lety) jeho údajná milenka Sarah Symons napsala otevřený dopis jeho manželce Taně. Vyšel v médiích a Tana měla určitě patřičnou radost. Sarah v něm použila všechny ženské zbraně, tvrdila dokonce, že právě ona s Tanou jsou ve skutečnosti oběti a vysvětlovala své chování tím, že chce pomáhat dalším ženám v podobné situaci.

Gordon nejspíš četl nějaký překlad práce doktora Plzáka, protože zatloukal, zaktloukal a zatkoukal. Takové horko mu ale u plotny ještě určitě nebylo.

Navzdory nejrůznějším výkyvům jsou Gordon a Tana stále spolu. "Jsme si bližší než dřív," zaklínají se obvyklou formulkou. Manželství trvá od roku 1996. A protože jsou Ramseyovi důvěrní přátelé s Beckhamovými, tak si možná na téma "Jak zvládnout nevěru" mají co povídat. Oba páry mají shodně po čtyřech dětech.

Mimochodem... Pokud se vážně pozná vybavenost muže podle velikosti nohy, tak Gordon Ramsey má velikost 15 a boty si nechává vyrobit na zakázku.

Sdílejte článek
Štítky milenka skandál Gordon Ramsay Zdeněk Pohlreich plotna

Přečtěte si také