TopStar

16. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Skupina Little Mix šokuje novými fotkami: Dívky na nich pózují nahé, pokryté jen nadávkami

Dívčí skupina Little Mix, možná není v Čechách tak známá, ale svými posledními fotografiemi rozhodně zaujme i české čtenáře! Čtveřice mladých zpěvaček se rozhodla pro originální propagaci jejich nového alba LMS, které vyjde za několik dnů. Na snímcích jsou dívky nahé, pokryté jen nadávkami od svých haterů.

Skupina Little Mix se proslavila díky britskému X Factoru. Jejími členkami jsou čtyři mladé dívky Leigh-Anne Pinnock (27), Jesy Nelson (27), Perrie Edwards (25) a Jade Thirlwall (25). A právě tato skupina holek se rozhodla pro netradiční propagaci jejich nové desky s názvem LMS.

Pozornost fanoušků čtveřice upoutala ve chvíli, kdy nafotila odvážné fotografie, na kterých jsou zpěvačky nahé. Jejich těla pokrývají pouze nadávky a urážky, kterými je častují jejich hateři.

Nutno podotknout, že černobílý snímek, kterým se všechny členky skupiny pochlubily na svých sociálních sítích, je opravdu zdařilý. Mladé krásky vypadají úžasně! „Bez talentu, Nemůžeš zpívat, Tlustá, Ošklivá,“ – to je jen ukázka nadávek, které zpěvačky musí číst na svých sociálních účtech, či je poslouchat. Skupina chce touto formou podpořit ženskou nedokonalost a zvýšit něžnému pohlaví sebevědomí.

Fotografie slouží také jako předzvěst pro nové album skupiny a také nový singl s názvem Strip. „Strip mění všechno. Mluvíme o věcech, o kterých jsme chtěly mluvit už dávno. Všechny trpíme malým sebevědomím kvůli fyzickým nedokonalostem a hanlivým komentářům a do teď jsme neměly píseň, která by toto téma pokryla. Jednoduše chceme, aby si ženy připadaly rovné a cítily se skvěle,“ prohlásila Perrie na svém Instagramu.

Kdo jsou Little Mix?

Little Mix je britská čtyřčlenná dívčí hudební skupina založená v roce 2011. Členky jsou Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall.

Skupina vznikla v osmé sérii britského X-Factoru, kde se stala vůbec první skupinou, která tuto soutěž vyhrála. Po výhře vydaly svůj první singl, předělávku "Cannonball" od Damiena Riceho, který se stal 1. v Britské hitparádě. Jejich druhý singl "Wings" z jejich debutového alba DNA také skončil na prvním místě v Británii.

Jako první dívčí kapela měla singl 1. po dobu tří týdnu v Británii. Byl to megahit "Black Magic" ze studiového alba Get Weird. V roce 2015 vyhráli cenu Teen Choice Awards: Breakout Artist.

Sdílejte článek

Přečtěte si také