TopStar

6. května 2019 12:06

Tereza Šulcová

Slavná Instagramerka Kim Kardashian pózuje s týranými slony!

Pro mnohé slavné osobnosti je nejdůležitější mít krásnou fotku na sociální sítě pro své fanoušky. Nezajímají se, zda zvířata žijí v harmonii nebo jsou týrána. Na to teď doplatila i slavná mediální osobnost Kim Kardashian.

Osmatřicetiletá hvězda navštívila se svým manželem Kanye Westem (41) sloní park na Bali. Kardashian hned začala pózovat před slonem, objímat ho za chobot a nezapomněla ani na slavný duckface, který je na sociálních sítích velmi populární.

Kim má na svém Instagramu přes 137 miliónů stoupenců, takže může ovlivnit desítky lidí. Svou návštěvou v tomto parku, kde údajně slony týrají, mohla nalákat další turisty a vydělat tak „chovatelům“ pěkný balík peněz.

„Příště si lépe prozkoumejte, kam jdete, než zveřejníte falešnou přírodní rezervaci, kde slony mučí a nechávají je dát na porážku,“ napsala jedna uživatelka pod fotografii.

Ohledně týrání slonů se vyjádřil i šéf agentury Geoff Manchester. Jeho zpráva byla určena především obyvatelům Nového Zélandu, ta však nemusí platit jen pro ně.

„Malým slonům zastřelí rodiče. Mláďata jsou následně odebrána a mučena do té doby, než se zcela podvolí člověku. Zahrnuje to spoustu bití i hladovění. Stanou se z nich submisivní bytosti, které už není problém vycvičit, ale pořád se s nimi zachází barbarsky,“ uvedl Manchester.

Tento park se netají tím, že na slony používá tzv. bullhooks. Jedná se o ostré zařízení, které umožňuje chovatelům ukázat jejich nadvládu a kdykoliv slon protestuje, bodnou ho do citlivých oblastí – kolem očí, za ušima, na vrcholu hlavy nebo třeba na chobotu

Sdílejte článek

Přečtěte si také