TopStar

19. února 2019 12:00

Markéta Škorňová

Úlet nebo nový módní trend?! Kim Kardashian vynesla na udílení cen opravdu bizarní šaty!

Je nám jasné, že celebrita s takovým jměním a fanouškovskou základnou si může dovolit téměř cokoliv, ale co je moc, to je prostě příliš. Kim Kardashian se objevila na udílení cen Hollywood Beauty Awards v šatech od Thierryho Muglera, které na sebe strhly veškerou pozornost. Černé šaty totiž vepředu zakrývaly poprsí majitelky pouze jedním tenkým pruhem látky.

Osmatřicetiletá trojnásobná maminka dokáže provokovat i na prahu čtyřicítky. Ano, postavu má výstavní, ale opravdu bylo nutné sáhnout po takto odvážném modelu?

Šaty od francouzského návrháře Thierryho Muglera vzbudily rozporuplné reakce. Na jednu stranu fanoušci Kim kvitují, že i v osmatřiceti má postavu a odvahu si šaty s průstřihy v oblasti kolem dekoltu vzít, na druhé jsou tu ti, pro které už je tohle vážně moc.

Černou róbu, která majitelce na hrudi zakrývala pouze bradavky, si Kim oblékla na udílení ne příliš známých cen Hollywood Beauty Awards. Že vám tyto šaty přijdou povědomé? Ano, je možné, že jste je zaregistrovali už na módní přehlídce z roku 1998. Právě tam se poprvé objevily šaty tohoto odvážného stylu.

Jenže místo toho, aby byla Kim za dámu, si z ní všichni utahují, že se více podobá modelce Jodie Marsh, která se proslavila svým stylem oblékání, pro který byly typické opasky přes prsa místo vrchního dílu oblečení. A co myslíte vy? Je Kim podle vás šik, nebo „pásovec“?

Sdílejte článek
Štítky Hollywood šaty Kim Kardashain

Přečtěte si také