TopStar

1. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Slavná zpěvačka v Carpool Karaoke: Barbra Streisand si bude poprvé v životě zpívat v autě!

Už dnes večer se ve slavné show Jamese Cordena (40) objeví populární zpěvačka a herečka z minulého století Barbra Streisand (76). Ta na svém Twitteru dokonce přiznala, že to bude vůbec poprvé v životě, co si nahlas zazpívá v autě! No věřili byste tomu?

„Všichni říkají, že je to pro ně poprvé, ale věřte mi- pro mě to bude opravdu poprvé,“ svěřila se slavná zpěvačka a herečka Barbra Streisand na svém Twitteru. Podle svých slov Barbra ještě nikdy nezpívala nahlas při jízdě autem.

Jak se s výzvou popere, se američtí diváci dozvědí již dnes večer. My už na internetu můžeme vidět ukázky z této epizody a už teď je zřejmé, že se je na co těšit!

Streisand, která minulé léto oslavila s manželem Jamesem Brolinem dvacáté výročí svatby, se v posledních dnech dostala na titulní strany novin když prohlásila, že přemýšlí o přesunutí do Kanady, pokud budou republikáni i nadále v budoucnu u moci. Podle jejích slov je velmi v rozpacích z toho, jak USA vede Donald Trump. „Jsem z celé politické situace v naší zemi velmi zarmoucená,“ uvedla.

Barbra Streisand je americká zpěvačka, divadelní a filmová herečka, hudební skladatelka, politická aktivistka, filmová producentka a režisérka a filantrop. Jde o držitelku několika cen Americké akademie filmových umění a věd Oscar za nejlepší ženský herecký výkon a nejlepší původní píseň, několika cen Emmy a Grammy a několika Zlatých glóbů. Bývá považována za jednu z komerčně nejúspěšnějších umělkyň v moderní historii a za jednu z nejprodávanějších zpěvaček sólových alb ve Spojených státech. Celkový prodaný náklad ověřený RIAA činí více než 70 milionů nosičů. Na výsluní popularity se pohybuje padesát let. Její debutní snímek Funny Girl se stal světovou muzikálovou klasikou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také