TopStar

3. března 2014 16:48

Jana Fikotová

Slavné krásky s dětmi – Šly se klouzat

Co v zimním období podnikají známé osobnosti se svými dětmi? Monika Marešová (39), Ivana Jirešová (36), Jana Bernášková (32) nebo Romana Jákl Vítová (36) nejraději berou své děti na brusle.

Moderátorka Monika Marešová sice na bruslích stála před více jak dvaceti lety, dodala si ale odvahu a koupila sobě i svým synům nové brusle. „Kuba dostal brusle k vysvědčení, přestože nedostal žádné známky. Chodí totiž do anglické školy, a tam dostává reporty, na kterých nejsou známky, ale podrobné hodnocení výsledků dítěte. Vede si celkem dobře," vysvětlila Monika.

Se svou dcerou Justýnou, která chodí do první třídy, si přišla zabruslit i herečka Jana Bernášková. „I když letošní zima není zrovna skvělá, vychutnáváme si ji plnými doušky. S dcerou obě bruslíme a to často právě tady, výhoda je, že na ledě uprostřed nákupního centra nepromrzne. Jde o skvělý nápad, který naprosto schvaluji,“ přiznala Bernášková.

Zimní sporty se pěstují i v rodině Ivany Jirešové. "My hodně lyžujeme. A protože bydlíme kousek odtud, tak když nemá Sofie žádný kroužek, jedeme rovnou ze školy bruslit sem do Europarku. Když je sníh, bobujeme doma v Kolodějích."

Na ledové ploše jsme po delší době potkali i moderátorku Romanu Jákl Vítovou, která je po dvou dětech čím dál krásnější. Na akci přišla se svými dcerami Sofinkou a Elinkou a bratrem Petrem.

Celou akci, kde mohly děti soutěžit a vyřádit se na ledové ploše, moderovala půvabná modelka Inna Puhajková. „Poprvé moderuji na bruslích a musím říct, že je to docela sranda,“ přiznala Inna.

-juf-

[[nid:2155782]]

Přečtěte si také