TopStar

20. srpna 2013 13:53

Slavné matky alkoholičky na křižovatce života

Fakt, že mají peníze a tím pádem si alkohol mohou dopřávat, všechno jen ztěžuje. Jejich vlastní děti se pak musí dívat na děsisé scény s nalitými matkami v hlavní roli. A občas ten příběh hodně špatně skončí.

Herečka Brigitte Nielson (50) - Čím méně rolí, tím víc pití

Bývalá manželka Sylvestra Stalloneho si vydobyla slávu v 80.letech, kdy do filmového světa vplula jako velká voda. Nabídky na role postupem času ubývaly, a tak si krásná Brigitte udržovala alespoň hollywoodský životní styl a uchylovala se čím dál více k pití alkoholu. Nielsen, která se dříve živila i modelingem, nakonec propadla alkoholu a ze závislosti se několikrát po sobě léčila, bohužel neúspěšně. S bojem proti alkoholu ji nepomáhá ani fakt, že má čtyři děti.

Zpěvačka Christina Aguilera (32) - Tloustnutí a odvykání

Americká popová zpěvačka si občas ráda zpestří svůj život skleničkou dobrého pití. Bohužel se často neumí udržet a s alkoholem to náležitě přepískne. Nebojí se ani sednout za volant, což se jí mnohdy nevyplatilo. Naposledy její opilecké eskapády skončily za mřížemi, kde si pobyla několik hodin, než vystřízlivěla. Nositelka mnoha hudebních cen Grammy, si však uvědomuje, že musí být vzornou matkou svému pětiletému synovi, proto se snaží od alkoholu držet dál.

Eva Holubová (54) - Vítězné bojovnice

Oblíbená česká herečka se ráda a často posilnila alkoholem, aby jí ustoupily silné deprese. Bohužel po čase nad pitím ztratila kontrolu a začala mu hojně propadat. Díky podpoře blízkých přátel a především svých dvou dětí, se Eva odhodlala podstoupit protialkoholní léčbu a za pomoci odborníků byla úspěšná. Jak sama přiznala v jednom televizním pořadu, depresivními stavy se potýká dodnes, ale alkoholem pro ni jednou pro vždy skončil.

Iveta Bartošová (47) - Na cestě do pekel

Nejslavnější alkoholičkou matkou se v posledních letech stala princezna českého popu, Iveta Bartošová. Nevyřešené vztahy, tlak, tvrdá pravidla showbyznysu, a pochybnosti, to vše Iveta řešila především alkoholem a prášky. Prodělala i několik protialkoholních léčení, ale neúspěšně. Celý její zničený život neohrožuje na zdraví jen ji, ale v prvé řadě jejího jediného syna Artura, který velmi těžce nese, co se děje s jeho matkou.

Whitney Houston (+48) - Varování pro všechny

Geniální zpěvačka, která se jen tak znovu nenarodí. Nic jí v životě nechybělo, měla dceru, rozjetou kariéru, peníze a lásku svých fanoušků. Na scestí ji dostal manžel Bobby Brown. Nejprve se uchýlila k užívání drog, které později kvůli silným psychickým problémům zapíjela velkým množstvím alkoholu. Bohužel těmto svým závislostem nakonec podlehla. S její smrtí se dodnes svět showbusinessu nevyrovnal.

-juf-

TIP PRIMA-STYLE.cz: Téma matek alkoholiček dnes na Primě v cyklu Křižovatky života od 20:15 hod.

Vše o Křižovatkách života najdete ZDE

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také