TopStar

19. ledna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Slavný youtuber Logan Paul opět provokuje: Celý březen ze mě bude gay!

Youtuber, který by pro pozornost a počet „lajků“ udělal prakticky cokoliv, je zpět s další šílenou výzvou! Tentokrát se rozhodl strávit celý březen jako homosexuál. Logan Paul je známý pro svá crazy videa, ale jeho popularitu velmi zasáhlo nemístné video, které natočil v japonském lese Aokigahara. Záběry oběšeného sebevraha vystavil na svůj internetový účet. Místo nadšených reakcí však sklidil ostrou kritiku nejen od svých fanoušků, ale i veřejnosti.

Vypadá to na další skandál. Youtuber Logan Paul buď už neví, co by svým fanouškům naservíroval, nebo prostě miluje pozornost a tvorbu na hranici společenských mezí. Po záběrech z japonského lesa Aokigahara, kde Paul natočil oběšeného sebevraha a bez problému video zveřejnil na svém internetovém účtu, se chystá na kuriózní výzvu.

Logan se nechal slyšet, že celý měsíc březen bude homosexuálem. A nebude v tom sám. Parťákem mu bude Mike Majlak. „Pokusím se být na jeden měsíc gayem. A nebudu v tom sám,“ vysvětlil další ze svých nápadů Logan. „Ano, zkusíme to na měsíc, ale pak se hned vrátíme zpět do normálu,“ pohotově Logana doplnil Majlak.

Zdá se, že slavný YouTuber se chce vyrovnat ve sledovanosti právě osudnému videu, za které ho mnoho lidí odsoudilo a několik velkých firem s Paulem ukončilo spolupráci. I přes tyto peripetie bylo však video jedním z nejsledovanějších na internetu, a i to se v dnešním zvláštním světě počítá.

Jeho nový nápad moc fanoušků zatím nemá. Na sociálních sítích to komentují statisíce lidí jako naprostou hloupost a urážení homosexuálů. Jiní nezapomínají zmínit, že je youtuber už nudí a jeho nápady přestaly mít šmrnc.

Jedno je ale bohužel jisté - i negativní reklama je reklama a mnohdy ještě lepší…

Sdílejte článek

Přečtěte si také