TopStar

15. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Slovenský youtuber (22) se rozvádí s manželkou (75) měsíc po svatbě

Je to teprve měsíc, co se slavný slovenský youtuber oženil s Lorraine Nash (75). Očividně se nejednalo o lásku na celý život.

Slovenský youtuber David Dobrik (22) se proslavil díky svým videím na celém světě. Nedávno se oženil s Lorraine Nash, se kterou se seznámil přes kamaráda Jasona Nashe. Shoda příjmení není náhodná, jedná se o jeho matku.

Byl to právě Jason, kdo řekl, že nikdy nenajde pravou lásku. Slovenský youtuber to vzal vážně a rozhodl se mu ukázat, že se mýlí. Odcestoval do domu jeho matky a požádal ji o ruku.

„Tímto sňatkem jsem se stal nevlastním otcem mého nejlepšího kamaráda. Jsem tak vděčný za tuto příležitost. Budu se o tebe starat jako o vlastního. A teď běž vynést koš, smrdí tady v našem obýváku,“ napsal pod svatební fotografii Dobrik.

Není žádným překvapením, že láska nevydržela. „Se zlomeným srdcem oznamuji, že jsme se s Lorraine rozhodli, že náš romantický vztah ukončíme. Přeji jí jenom to nejlepší. Možná jsme to trochu uspěchali, ale to se stává, když se dva mladí lidé zamilují. Snažili jsme se, aby to fungovalo. Někdy tomu druhému ale nestačíte, ať děláte cokoli. Zůstaneme přáteli,“ napsal na sociální sítě.

Pravděpodobně se jednalo o žert. Deník E!News potvrdil, že svatba se opravdu uskutečnila a manželé nyní vyřizují rozvodové papíry. Jak se zdá, tento youtuber nezná hranice. Otázkou zůstává, co vyvede příště.

Sdílejte článek
Štítky rozvod youtuber

Přečtěte si také