TopStar

13. června 2018 11:55

Slunce a horké pláže? Michaela Gemrotová upřednostňuje skály

Zpěvačka Michaela Gemrotová (32) si poslední týden užívala na řecké Krétě, kam se vydala se svým přítelem. Dvojice se totiž zúčastnila svatební ceremonie jejich přátel, zpěváka Josefa Vágnera a Marlene. Zároveň si odpočinuli od velkoměsta a dokonce objevovali nepoznané krásy tamějších skal.

‚‚Jsme moc rádi, že jsme dali dohromady pár volných dnů a že jsme se mohli na Krétu vydat, je to tu krásné. Svatba Pepy a Marlene byla doslova nádherná,‘‘ nechala se slyšet nadšená zpěvačka. Zdá se, že dovolenou od věčného pracovního shonu skutečně potřebovala, a tak je ráda, že se jí podařilo právě tuhle naplánovat i se svou drahou polovičkou.

Slunění na pláži nevěnovala Michaela většinu času, naopak chtěla odpočívat aktivně a jezdila tedy na všelijaké výlety, navštěvovala jeskyně a především si dopřávala místní speciality v řeckých tavernách. I její milý Saša Kopka byl z výletu nadšený, kdo ví, zda se dvojice nebude inspirovat a po sedmi letech vztahu se rozhodne na nějakém tom ostrově také vzít.

‚‚Svatba Pepy a Marlene nás doslova dostala, naše svatba určitě někdy bude, až bude ten správný čas, ani jeden se tomu nebráníme, takže se nechte překvapit,‘‘ dodala lišácky zpěvačka, která mohla být vdaná už čtyři roky. První termín svatby ovšem zamilovaný pár kvůli pracovním závazkům zrušil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také