TopStar

12. listopadu 2015 15:03

Michal Chalupa

SLZA má konečně desku: Ještě nevyšla, ale my už ji máme, tak POSLOUCHEJTE!

Dvojice Slza vydává netrpělivě očekávané debutové album Katarze. Deska vychází příznačně v pátek 13. listopadu, ale už nyní ji můžete poslouchat exkluzivně na Spotify. Poslouchejte hned!

Desítka písní na alba zaujme originální a moderní hudební stránkou, o níž se postaral Lukáš Bundil. Rozpoznávacím znamením Slzy je samozřejmě i výrazný hlasový projev zpěváka Petra Lexy. Že byl záměr znít současně naplněn, potvrzuje nejen titulní skladba, kterou si vybrali tvůrci seriálu Přístav jako průvodní píseň. Videoklip, který Slza k singlu před pár dny představila, má podle prvotních ohlasů velkou šanci následovat úspěch předešlých dvou hitů Lhůta záruční a Celibát.

Album Katarze pokřtí kapela v den vydání, tedy v pátek 13. listopadu. Patrony CD se stanou režisér Vít Karas (stojí za úspěšnými videoklipy Celibát a Katarze) a půvabná herečka Vlastina Svátková, která ztvárnila hlavní roli v posledním videoklipu kapely.

Stane se tak v Megastore Koruna na Václavském náměstí v Praze od 16.00, kde Petr s Lukášem odehrají i krátký akustický set. Pár dní na to je čeká setkání i s fanoušky v regionech, a to v Pardubicích, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě a Bratislavě. Na všech vybraných místech Petr s Lukášem taktéž zahrají krátký akustický set, představí zbrusu nový merch a stráví čas se svými posluchači.

Takže, když chcete novou desku a autogram, stavte se v pátek v 16.00 do Megastoru Koruna!KLIKNĚTE A POSLOUCHEJTE NOVÉ ALBUM KATARZE OD SKUPINY SLZA!!!

http://www.skupinaslza.czhttps://www.facebook.com/skupinaslza

Sdílejte článek

Přečtěte si také