TopStar

24. prosince 2014 11:05

Táňa Sáblíková

Smutná zpráva pro všechny kutily: Přemek Podlaha zemřel

Hodně smutná zpráva přišla na Štědrý den. Do kutilského nebe odešel v úterý 23. prosince Přemek Podlaha. Oznámil to jeho spolupracovník Miloš Baroch.

Přemek Podlaha byl v červnu letošního roku hospitalizován, ke svému zdravotnímu stavu se ale nechtěl příliš vyjadřovat. Divákům Receptáře tehdy poslal vzkaz: „Zdravím všechny diváky Receptáře a omlouvám se, že tu tentokrát nemohu být s vámi. Bohužel mám potíže se srdcem a jsem hospitalizován.“

Na začátku prosince se ale objevily spekulace, že dlouholetá tvář televize Prima bojuje s jinou velmi těžkou nemocí. Zdroj z okolí prozradil, že jde o rakovinu. „Má rakovinu ve čtvrtém stadiu a metastázy v celém těle. Bohužel, už je to jen otázka velmi krátkého času," prozradil Sedmičce důvěryhodný zdroj z blízkého okolí rodiny Podlahových. To posléze potvrdila i manželka Podlahy.

Nyní ale přišla zpráva ze všech nejsmutnější, včera 23. prosince 2014 odešel Přemek Podlaha do kutilského nebe. Poslední rozloučení se uskuteční 2. ledna 2015 od 13:00 ve strašnickém krematoriu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také