TopStar

17. února 2014 10:40

Dagmar Dandová

Smutný klaun Bolek Polívka: Skončí jako bezdomovec?

Herec Bolek Polívka (64) sice představil nový film Dědictví aneb Kurva se neříká, ale stále je na něm vidět smutek z toho, že ztratil milovanou farmu v Olšanech.

„Chovali jsme tam koně, byl to náš dům. Bylo to prostředí, které nám vyhovovalo a kde jsme se naučili žít v radosti i ve smutku," řekl herec na tiskové konferenci k představení pokračování populární komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág z roku 1992.

Nyní musí nejznámější český klaun bydlet v domě rodičů své partnerky, kterou je Marcela Černá, a to jenom kousek od jeho "srdcové" farmy.

„Původně si tento dům koupili pro sebe Marcelini rodiče, ale nyní ho rekonstruují a rozšiřují," řekl Polívka, který je tím pádem závislý na své partnerce, jinak mu hrozí, že skončí jako bezdomovec.

A navíc má na své bývalé působiště dobrý výhled. „Na farmu sa musím dívat, protože když vyhlédnu z okna, tak ji vidím. Těším se, až budu konečně tohoto pohledu ušetřen," přiznal nostalgicky Bolek Polívka.

Ale zatím není úplně všechno pro komika ztraceno.

I když Farma Bolka Polívky měla čtyřicetimilionové dluhy, nakonec ji za 11,5 milionu koupil Polívkův známý Alexandr Seidl. Ten údajně naznačil, že by farmu herci chtěl v budoucnu vrátit.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také