TopStar

16. srpna 2015 10:00

Lenka Zajícová

Šok! Zjistili jsme pro vás nejbizarnější kosmetické procedury slavných

Pro krásu se musí trpět. O tom vědí své celebrity, u kterých to platí dvojnásob. Která hvězda si stahuje obličej lepicí páskou, nechává si vpichovat do obličeje vlastní krev, a kdo nedá dopustit na pravidelný klystýr?

1. Lady Gaga

Přestože je této celebritě jen 28, už nyní si vyhlazuje obličej a krk pomocí lepenky, kterou skrývá pod vlasy. Kontroverzní zpěvačka si tuto proceduru náramně pochvaluje. “Nejenže mám obličej bez vrásek, ale můžu si také upravit tvar očí”

Lékaři před touto metodou varují a zdůrazňují, že je kontraproduktivní. Omezuje totiž prokrvování pokožky a to má za následek předčasné stárnutí.

2. Simon Cowell

Hudební mogul je známý tím, že si už léta nechává aplikovat do obličeje botulotoxin a kyselinu hyaluronovou. Obě látky se aplikují injekčně a patří k nejčastějším způsobům vyhlazování vrásek. Cowell se u injekcí nezastavuje, denně cvičí a oblíbil si zábaly celého těla, za nejlepší elixír mládí však považuje klystýr. Ano, jedná se o výplach tlustého střeva.

3. Jessica Simpson Zpěvačka zase vyplachuje jinou část svého těla a tou jsou nosní dirky. Při nedávné návštěvě Mumbaie, si konvičkou plnou slané vody zajela tak hluboko do nozder, že nejenže vyplavila celý holubí dům, ale klidně si mohla poškrábat mozkový kmen.

4. Madonna se rozhodla, že přestane používat botox i výplně a investovala do přístroje CACI.

Jedná se o neinvazivní facelift, kterého dosáhnete pomocí mikroproudu a LED fotorejuvenace. Jedná o velice drahý přístroj, který může stát až milion korun.

5. Kim Kardashian

Kim vzbudila velice negativní ohlasy, když ve své TV Show podstoupila proceduru plazmaterapie. Plazmaterapie je aplikace vlastní krve po celém povrchu pleti. Kim Kardashian tuto omlazovací kúru podstoupila již ve vysokém stupni těhoteství, což u diváků vzbudilo velkou vlnu nevole.

6. Amy Willerton

Kráska trpěla v pubertě akné, takže nyní se snaží zbavit následků To, co řeší typická žena korektorem, řeší Vileton drastickými lasery, chemickými peelingy a vitamínovými injekcemi. Tyto bolestivé procedury mají za následek, že vaše pleť se budou loupat jako pomeranč.

7. Victoria Beckham a David Beckham

Hvězdný pár na svém zevnějšku nešetří. V poslední době si tato dvojice zamilovala masky z ptačího trusu, které je dohromady vyjdou až na 3000 Kč.

8. Vicoria Beckham zde ale nekončí

Podstupuje i několikahodinnou kosmetickou proceduru, kde se na obličej aplikuje chemicky ošetřená a zkapalněná ovčí placenta.

9. Demi Moore

U našich rakouských sousedů podstoupila proceduru, kdy si na obličej nechala přisát pijavice. Tato metoda hrála v minulosti v lékařství velice důležitou roli a funguje jako detox. V dnešní době jsou ale jistě i novější procedury, jak si zachovat krásnou pleť.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také