Showbyznys

7. srpna 2014 11:00

Lenka Zajícová

Zde jsou důvody, proč muži milují starší partnerky

To, že vídáme starší muže s mladými ženami, které by jim mohly říkat tati nebo popřípadě dědo, není nic nového. Starší žena s mladým mužem ale stále budí pozornost. A to je špatně... Zde zjistíte proč.

Proč někteří muži uléhají do postele vedle mnohem starších žen, místo aby dováděli s houževnatými dvacítkami, které si myslí, že pojem celulitita je název nějakého modelu auta.

Všeobecně se říká, že se ženám točí tachometr dvakrát tak rychle, co mužům. Zde jsou ale důvody, proč je vyzrálá žena mnohdy lepší partnerka než mladá dívka. 1, Starší žena je lepší v kuchyni. Vykouzlí svému muži svíčkovou se šesti bez mrknutí oka. Mladá slečna považuje za vrchol svého kulinářského umění namazaný toust, který vám servíruje tak, jakoby za něj měla dostat michelinskou hvězdu.

2, Starší závodnice má svůj vlastní příbytek. Mladé dívky buď bydlí v mamahotelu, na koleji, nebo se spolubydlícími. Pokud zrovna narazíte na tu, co žije sama, její přístřešek o velikosti garáže na skútr je pravděpodobně zaplavený větším množstvím bot než má obchod Baťa. Je tedy pochopitelné, že hned při první návštěvě u vás slečna sonduje, jak velkou máte skříň a zda vám zredukování prostorné almary na poličku a malý šuplík bude stačit poté, co se nastěhuje. Nejlépe zítra.

3,Starší ženy jsou finančně nezávislé. Musí být. Jsou si totiž dobře vědomy toho, že v pokročilém věku by jim místo hypotéky, nabídli v bance maximálně lepší úroky na penzijní spoření. Další plus je to, že v jejich přítomnosti nebudete muset vyndavat šrajtofli, kdykoliv projdete kolem výkladní skříně nějakého módního domu nebo nedej bože dotovat jejich lifestyle, dokud se neprosadí jako zpěvačky nebo topmodelky.

4, Starší ženy se mají více rády. Mladé dívky neustále řeší to, jak vypadají. Přípravy na akce jsou několikahodinné. Musí totiž umýt, aplikovat masku, vyfoukat, pročesat, vyživit, ztužit, vyžehlit, natupírovat, sepnout… a to jsme jen u vlasů… Starší žena se má více ráda a respektuje své tělo.

6,Váží si více vašeho času. Přešlapovat před kinem a doufat, že milostivá stihne druhou půlku tříhodinového bijáku se vám se starší ženou nestane. Ta si totiž svého volného času váží stejně tak jako toho vašeho. A není to jen proto, že je jednou nohou v hrobě.

7, V posteli vědí, co chtějí a nebojí si o to říct. Dokonce vás rády povedou a velké plus je to, že nebudou nic hrát. Kdo by chtěl vidět dvacetiletou krásku, která předstírá orgasmus tím způsobem, že její vzhled připomíná spíš křeč způsobenou epileptickým záchvatem než lavinou rozkoše. Jelikož mladé dívky to mají s orgasmem stejně tak jak s Ježíškem – neustále o něm slyší, ale nikdy se s ním nesetkaly –, sex často připomíná podprůměrný herecký výkon. Starší žena vás povede až do zdárného finále.

-LZ

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky orgasmus Ježíšek

Přečtěte si také