TopStar

16. listopadu 2018 09:00

Tereza Šulcová

ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA: Cristiano Ronaldo požádal přítelkyni Georginu Rodriguez o ruku!

Jeden z nejslavnějších fotbalistů světa je již dva roky zadaný. A nyní pravděpodobně požádal Ronaldo svou přítelkyni o ruku! Alespoň to tak tvrdí nejprodávanější portugalské noviny Correio da Manha.

Pár se poprvé setkal v červnu 2016. V té době Georgina pracovala v Madridu v luxusním obchodě Gucci. Ronaldo si do italského butiku šel koupit nějaké letní oblečení, když v tom spatřil lásku svého života. Noviny Correio da Manha tvrdí, že španělská kráska přijala žádost o ruku a začala se pokoukávat po svatebních šatech. Ronaldo má s Georginou půlroční holčičku jménem Alana Martina.

Pár byl vyfotografován v Londýně na romantické večeři v Zela restauraci. Georgina sdílela na svém Instagramu tuto fotku s popisem, že včerejší večeře byla skvělá. Jak je vidět na fotce, Christiano drží až nápadně její prsteníček, kde se nachází zásnubní prsten!

Podle portugalských novin Correio da Manha ji Ronaldo právě na této večeři požádal o ruku a dal ji zásnubní prsten. Georgina řekla ano a podle zdroje si již vyzoušela svatební šaty. Georgina, jako jedna z mála, podpořila hráče Juventusu v souvislosti s tvrzením, že znásilnil americkou ženu v Las Vegas v roce 2009 a pomáhá mu vychovávat jeho další tři děti.

Ronaldo má syna, který se narodil v roce 2010. Matku nikdy nepoznal. Žena odnosila Ronaldovi dítě za 312 milionů korun a na oplátku se musela vzdát všech práv na dítě a svou identitu před veřejností tajit. To samé se opakovalo i u dvojčat, která se narodila před rokem. O všechny se Geiorgina stará jako o vlastní. Přejeme, ať láska páru co nejdéle vydrží!

Sdílejte článek
Štítky Cristiano Ronaldo

Přečtěte si také