TopStar

28. března 2014 08:27

Sophia Loren je v Praze, korunuje Českou miss. Když jí bylo 14, soutěžila v Miss Italia 1950 (FOTOGALERIE)

Není to poprvé, kdy nestárnoucí femme fatale Sophia Loren (79) korunuje Miss. Poprvé ale v sobotu večer korunuje Českou miss. Krásná Sophia kvůli tomu přiletěla do Prahy už v pátek a zavzpomínala, jaké to bylo, když soutěžila sama!

"Byla jsem tehdy hodně mladá a díky účasti v soutěži krásy jsem si začala plnit svoje sny," prozradila herečka a dodala, že teď už je doba opravdu úplně jiná. "Dnes se dívky učí oblékat, líčit, chodit... My jsme tehdy řešily maximálně to, co si vzít na sebe," zavzpomínala.

Ze zákulisí italské soutěže krásy, které se sama zúčastnila, toho herečka moc neprozradila. "Byla jsem tehdy nejmladší ze všech dívek, a tak jsem byla kategorie sama pro sebe," smála se Sopia Loren. "Díky tomu vám vlastně ani nemůžu říct, jak se k sobě tehdy dívky chovaly."

Krásu zdědila Sophie po své matce. "Ona byla opravdu hodně veselá. Nakonec mi paradoxně neradila a neříkala, co mám dělat, protože to bylo naopak. Radila jsem já jí!" Zvzpomínala herečka.

Prahu navštívila legenda italského filmu poprvé v životě. "Byla jsem na ni moc zvědavá, slyšela jsem spoustu chvály od přátel," prozradila herečka a dodala, že i to málo, co z Prahy zatím viděla, ji doslova uchvátilo.

Je to dost k nevíře, když si to spočítáte. Sophia Loren soutěžila v Miss Italia před 64 lety v necelých šestnácti pod dívčím jménem Sofia Villani. Už tehdy bylo patrné (a v naší exkluzivní FOTOGALERII si to můžete ověřit), že z ní roste mimořádná sexbomba.

Získala korunku Miss Eleganza, vyhrála jistá Anna Maria Bugliari. Zatímco vítězku dnes nikdo nezná, Sophia Loren se stala symbolem smyslnosti a elegance. Tenhle koktejl snad ještě získává na síle, jak se ukázalo na páteční tiskové konferenci v hotelu Four Seasons v Praze.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte přímý přenos z volby České miss v sobotu na Primě od 20.15 hodin!

Všechno o soutěži, kandidátkách na Miss i možnost pro vás získat cestu na Mauritius najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také