TopStar

21. května 2019 10:02

Tereza Šulcová

Sophie Turner a Joe Jonas se rozešli na 24 hodin!

Představitelka Sansy Stark z nejsledovanějšího seriálu světa Hra o trůny prozradila, že pouhý den před svatbou dostala kopačky od svého snoubence. Vše nakonec dobře dopadlo a sňatek se konal.

Na internetu koluje několik fotek a videí ze svatby Sophie Turner a Joe Jonase. Nikdo ovšem nepředpokládal, že den před svatbou pro ně byl tím nejhorším dnem v jejich životě. Herečka poskytla rozhovor deníku Sunday Times.

„Byl to nejhorší den v našem životě,“ svěřila se Turner. „V ten den jsme z toho byli oba vyřízení, za 24 hodin poté jsme si to vyjasnili,“ dodala na závěr rozhovoru, který proběhl v Londýně.

Pár oznámil zásnuby v říjnu 2017. Svatba proběhla před měsícem v Sin City. Své ANO si řekli před rodinou a přáteli v kapličce Little White Chapelv v Los Angeles. Na svatbě nechybělo ani obsazení ze seriálu Hra o trůny. Ke sňatku došlo jen pár hodin po Billboard Music Awards.

Třiadvacetiletá herečka řekla, že jí Joe tímto jednáním zachránil život. „Řekl mi, že si mě nevezme, protože se nemám ráda,“ řekla narovinu představitelka Sansy Stark.

„Nevezmu si tě, dokud se nebudeš milovat taková, jaká ve skutečně jsi. Nemůžu vidět, jak mě miluješ, když nedokážeš ani přijmout sama sebe,“ citovala herečka Jonasův projev.

Herečka se netají tím, že v minulosti kvůli sebelásce trpěla depresemi, a nakolik jí dětství před kamerou ovlivnilo život. „Mám se teď konečně ráda, více než kdykoliv předtím,“ svěřila se v dubnu v talk show s Dr. Philem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také