TopStar

3. dubna 2019 17:00

Tereza Šulcová

SophieTurner a Joe Jonas: Blíží se další svatba!

Koncem loňského roku se oženil jeho mladší bratr Nick Jonas v Indii s Priyankou Choprou a letos v létě je na řadě Joe, který požádal o ruku přítelkyni Sophii Turner. Zpěvák konečně zveřejnil detaily svatby!

„Řekla ANO,“ napsal zpěvák na svém Instagramu v říjnu 2017. A letos má proběhnout svatba. V pořadu The Late Late Show se Joe Jonas začátkem března svěřil, že sňatek proběhne letos. „V letošním roce se vezmeme. Bude to v létě, moc se na naši svatbu těším, bude to zábava,“ řekl zpěvák. Jeho přítelkyně byla tajemnější a na otázku, zda se bude letos vdávat, řekla v rozhovoru pro Harper's BAZAAR UK, že možná.

Léto v roce 2019 oficiálně začíná 21. června a končí 23. září. Můžeme tedy svatbu očekávat v tomto rozmezí, pokud budeme dvojici brát doslovně. Zdroj potvrdil, že svatba proběhne ve Francii. „Snažíme se to udržet co nejvíce v tajnosti. Bude to skromná svatba, určitě nečekejte výzdobu za milióny, jako to bylo u Nicka Jonase a Priyanky Chopry,“ dodal zdroj.

Jaké bude mít nevěsta svatební šaty? Diskutuje se, že Sophie bude mít na sobě šaty od luxusní značky Louis Vuitton. Herečka je totiž ambasadorkou této značky a přátelí se s módním návrhářem Nicolasem Ghesquièrem, který je uměleckým ředitelem dámských kolekcí.

„Miluju způsob, jakým Nicolas vidí ženy. Jeho šaty mají charakter, žena se v nich cítí silná a neohrožená, ale zároveň z vás stále vyzařuje ženskost,“ řekla Sophie o řediteli dámských kolekcí. „Je to pro mě čest být ambasadorkou, stejně jako je Alicia Vikander, Catherine Deneuve a Michelle Williams,“ dodala Sophie.

„Líbí se mi, že si nevybírá modelky, které jsou dnes velmi populární hlavně na Instagramu. Takové ty typické Kardashianky, velké rty a dlouhé nohy. Jeho modelky jsou vždy zajímavé a své. V jeho šatech se cítím vždy jako někdo jiný,“ řekla hvězda ze seriálu Hra o trůny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také