TopStar

28. července 2018 08:00

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Cao Thanh Tunga, Radka Adámka a Jakuba Kochtu

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Pojďme se blíže podívat na druhou trojici finalistů.

Cao Thanh Tung

Čtyřiadvacetiletý fitness trenér s vietnamskými kořeny se narodil v Bohumíně, ale většinu života strávil v Opavě. Do soutěže Muž roku se dostal díky agentuře a jeho kamarádům se jeho účast na castingu zprvu příliš nepozdávala. Teď ale víme, že to byl dobrý krok. Cao je ve finále, a to ho motivuje k ještě větší dřině. Jeho facebookový profil prozrazuje, že je fanouškem bojových sportů. Jednoho z MMA bojovníků v komentáři dokonce označil za svého idola. Tak uvidíme, jak se tento mladík „popere“ s ostatními jedenácti finalisty.

Radek Adámek

Skoro to vypadá, že je Muž roku soutěž fitness trenérů. I Radek Adámek stejně jako jeho několik kolegů propadl cvičení. Navíc ale pracuje jako farmaceutický reprezentant. Instagramový účet nám poodhaluje, že je Radek nejen fanouškem zdravého životního stylu, ale také fotbalu a cestování. Jeho „pekáč buchet“ si dámy můžete prohlédnout například na plážích Mallorcy! Takže pokud vás opálené a vyrýsované tělo nenechává spát, možná jste našly svého favorita.

Jakub Kochta

Sport k Muži roku prostě patří! Čtyřiadvacetiletý Jakub hrál hokej v Olomouci a potkali byste ho také na tůrách či na lyžích. Bývalý hokejový brankář vyměnil led za prkna pódií na soutěžích v kulturistické kategorii Men’s Physique. Uvidíme, jak se mu nyní podaří chytat sympatie fanynek v soutěži krásy. Třeba se mu otevřou nové obzory a prorazí i na poli jeho oblíbené módy.

Co na tyto chlapi říkáte? Další trojici si prohlédněte zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také