TopStar

28. července 2018 09:00

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Jakubu Jurčáka, Romana Pořádka a Jana Buriana

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Pojďme se blíže podívat na další trojici finalistů. Už jsme vám představili v našem prvním článku Martina Horáka, Pavla Dytrta a Jakuba Stehlíka. Ve druhém kole jste se mohli seznámit s Jakubem Kochtou, Radkem Adámke

Jakub Jurčák

Neradi chodíte k doktorovi? Tak po přečtení tohoto článku se to změní! Na Muže roku totiž aspiruje tento vysportovaný fešák, který vystudoval lékařskou fakultu! Bývalý hokejista se zálibou v hudbě a cestování prozradil, že u žen si nejvíce váží věrnosti. Stejně jako většina finalistů i on ví, jak ve fitku pracovat na dokonalé postavě. Posuďte sami!

Roman Pořádek

Manažer ve znamení lva se zájmem o fotbal, auta a svou partnerku. Ano dámy, tady je bohužel zadáno. Nicméně Roman si i tak může získat sympatie. Míní o sobě, že je empatický a na ženách si váží věrnosti, inteligence, všeobecného přehledu a inteligence. Určitě byste u něj zabodovali se zájmem o sporty. Roman se ve volném čase věnuje například beach volejbalu nebo squashi.

Jan Burian

Jan se svými 192 centimetry patří mezi dva nejvyšší finalisty. Kdo vyhledává pořádné chlapy, tak možná našel svého favorita! Honza studoval v Praze Vysokou školu ekonomickou a má spoustu koníčků, mezi které patří například deskové hry, sport, cizí jazyky nebo cestování. V soutěži si nejvíce cení nových zkušeností s focením. Mimo jiné si pochvaluje také dobrou partu, která se ve finále sešla.

Padl vám některý do oka? Poslední tři finalisté také stojí za to! Najdete je zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také