TopStar

28. července 2018 08:00

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Martina Horáka, Pavla Dytrta a Jakuba Stehlíka

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Pojďme se blíže podívat na první tři z celkových dvanácti finalistů.

Martin Horák

Strojvedoucí z Děčína je zároveň velký sportovec. Bývalý atlet se po konci sprinterské kariéry rozhodl nabírat svaly a nevede se mu v tom vůbec špatně. Jeho láska k činkám ho dovedla až na podium v kulturistické kategorii m´Men’s Physique. Soutěžící v této kategorii oplývají atletickou a vyrýsovanou postavou. To může být především pro dámské publikum velké plus! Martin na svém instagramovém účtu věnuje většinu příspěvků právě ukázkám svého vymakaného těla.

Pavel Dytrt

Bylo jasné, že se ihned po oznámení finálové dvanáctky bude hodně pozornosti věnovat tomuto sedmadvacetiletému mládenci. Proč? Pavel Dytrt jen syn velmi známých rodičů – herce Pavla Trávníčka a dabérky Heleny Dytrtové. A jablko nepadá daleko od stromu! Jeho první větší zkušenost s herectvím přišla v dětství, když se stal postavou reklamy na kečup. Od začátku se však ozývají hlasy, že k hereckému umu bude muset přidat také svalovou hmotu. Jeho postava je pro něho oproti zmíněnému Martinovi Horákovi naopak spíše slabinou.

Jakub Stehlík

Sedmadvacetiletý sympaťák z Poděbrad se živí jako procesní inženýr. Mezi jeho zájmy patří kolektivní sporty, cvičení a cestování. Do soutěže ho přivedla touha po zviditelnění. Modelingu se totiž začal věnovat už v šestnácti letech. Právě soutěž Muž roku vidí jako příležitost dostat se do podvědomí v této branži. Jestli uspěje a splní si tím svůj cíl se teprve uvidí. Co myslíte, má šanci?

Nenašli jste v této trojici svého favorita? Nevadí! Zde si projděte medajlonky dalších tří finalistů Cao Thanh Tunga, Radka Adámka a Jakuba Kochty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také