TopStar

7. září 2015 10:51

SPARROW V BASE?! Kolik let může dostat manželka Johnnyho Deppa za pašování jorkšírů do Austrálie?

Tvrdé australské zákony o přivážení zvířat na kontinent možná skolí i krásnou Amber Heard, manželku kapitána Jacka Sparrowa. Pokračuje soud, kde se bude muset hvězda zpovídat, proč do Austrálie pašovala svoje psy.

V květnu vyšlo najevo, že si Amber přivezla do Austrálie své dva jorkšíry, když na veřejnost unikly fotky ze psího salonu, kde si své miláčky nechala zušlechťovat. Následoval rozkaz, aby hvězdný pár svoje psy ze země odvezl do 50 hodin, jinak budou utraceni.

Amber tak teriéry naložila do letadla a odvezla je do USA. Tím ale případ neskončil, protože herečka teď bude čelit obvinění z pašování zvířat a také falšování dokumentů. Soud je naplánovaný na 2. listopadu a blonďatá kráska by tu mohla dostat až deset let za mřížemi a vysokou pokutu!

Nicméně Johnny působí klidně a o výhružkách australského ministra zemědělství, který varuje, že budou psi utraceni, vtipkoval. Na festivalu v Benátkách řekl, že psy zabil a snědl na základně příkazů nějakého upoceného chlápka z Austrálie s velkým zadkem…

Sdílejte článek

Přečtěte si také