TopStar

18. září 2013 11:50

Lucie Průchová

Sprosťačce Miley Cyrus odpadají kšefty

A je to tady. Zpěvačka Miley Cyrus (jak jsme informovali) přehnala vulgarismy při vystoupení na MTV Video Music Awards a teď kvůli tomu přichází o peníze.

Unikne jí tak i prestižní fotografování pro titulní stranu magazínu Vogue, které je snem každé slavné ženy.

Po vulgárním vystoupení, které předvedla zpěvačka Miley Cyrus na předávání lukrativních cen, přichází vlna nevole. Mnohé kolegy z branže si tato půvabná zpěvačka rozhněvala a nepatří sem jen hudebníci, ale i módní znalci. Šéfredaktorka magazínu Vogue Anna Wintour se rozhodla, že shodí ze stolu plánovanou obálku právě s Miley. Prosincové vydání se tedy nedočká obálky s touto mladou zpěvačkou a herečkou. Cyrus si bude muset uvědomit, jak se poslední dobou chová a jaké by to mohlo mít ještě následky.

Miley Cyrus se proslavila především díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po tomto filmovém úspěchu vydává v roce 2006 soundtrack, v němž nazpívala 8 písní. Její sólová hudební kariéra započala vydáním debutového alba Meet Miley Cyrus (2007), které obsahovalo její první top ten singl See You Again. V roce 2008 byla v časopise Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes jí udělil 35. místo v žebříčku „Celebrity 100“ s výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008.

-juf-


Přečtěte si také