TopStar

13. července 2015 14:02

Michal Chalupa

„Starouš“ Mel Gibson (59) sbalil mladou roštěnku: Rosalindu (24) vzal do džungle a to, co milence ukázal, ji dostalo do kolen!

Hollywodská megastar z největších se nám zase zamilovala, i když to zatím tají. Potom, co se v roce 2011 Mel po jedenatřiceti letech rozvedl s Robyn Moore, je tenhle starý kocour stále mlsnější a užívá si se stále mladšími ženami. Aktuálně se do jeho sítí chytila o 35 let mladší Rosalind Ross.

Samozřejmě, že se Mel Gibson nespokojí jen tak s nějakou obyčejnou holkou od vedle, a tak si vyhlédl bývalou světovou šampionku v krasojízdě na koních. Dnes se ovšem Rosey – jak jí všichni říkají – živí jako spisovatelka a scenáristka. A právě při společné tvorbě scénáře pro Melovu produkční společnost Icon se tihle dva seznámili. Šíleně zamilovaný Max, pardon – Mel, se hned rozhodl vzít mladou kočku na dovolenou snů do Kostariky.

Po rozvodu je však Gibson opatrný a o novém vztahu se nechce nijak šířit. “Mel neměl vždycky se ženami nejlepší zkušenosti, a tak nestojí o velkou publicitu nového románku,“ prozradil zdroj magazínu Star s tím, že se herec a režisér do ničeho vrhat po hlavě nehodlá.

Jenže skutečnost vypadá jinak! Desetidenní romantický výlet do tropického pralesa Střední Ameriky prý Rosey úplně dostal, zvlášť když zjistila, šokující skutečnost! „Užívali si pěkně v skrytu v Playa Barrigona poblíž panamských hranic, kde Melovi patří 500 akrů tropické svatyně uprostřed džungle. Je jasné, že si ti dva padli do oka a jsou šťastní,“ tvrdí informátor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také