TopStar

21. října 2013 16:40

Dagmar Dandová

Štikovi zavaleni exekucemi. Poradí jim Kim Kardashian?

Rodina Štikových se topí v dluzích, zatímco jejich americká verze Kardashianovi se válí v milionech. Dolarů! Kde se stala chyba? Základ mají obě rodiny stejný: jejich členové nic neumějí, ale touží po tom, aby byli slavní. Jenže když dva dělají totéž…

Výsledek je diametrálně odlišný. Zatímco jedni užívají luxusu, druzí aby pomalu schovávali majetek před exekutory.

Kardashianovi se proslavili reality show Keeping Up with the Kardashians, kde v podstatě neukazují nic zvláštního kromě toho, jak žijí. A spoustu lidí to kupodivu zajímá a show má obrovskou sledovanost. Díky pořadu si rodina přišla na miliony dolarů a další je ještě čekají.

Za nový kontrakt na další série si rodinka přijde na nějakých 40 miliónů dolarů (kol 750 miliónů korun). Navíc Kardashianovi nelenili a peníze začali dál investovat. Jména jednotlivých členů rodiny jsou v podstatě obchodními značkami. Vlastní hotely, butiky, nemovitosti a dokonce zvěřejnili své plány investovat do koupi několika domů v Dubaji.

A co Štikovi?

Ti si vzali několik půjček, které nezvládali splácet a teď mají na krku exekutory. Jejich plánovaná reality show Štikovi se zřejmě odkládá na neurčito. Navíc se provalilo, že jejich luxusní dům vlastně není jejich, ale mají ho jen pronajatý. Prý je na ně uvaleno jenom za tento rok sedm exekucí.

Kardashianovi se proti úpadku alespoň pojistili bohatým švagrem. Nejslavnější členka rodiny Kim, která dnes slaví své 33. narozeniny, si našla pořádně bohatého přítele.

Otec jejího dítěte Kanye West (36) je miliardář. Je osmým nejlepším hip-hopovým producentem na světě a produkuje desky umělců jako je rapper Jay-Z, Alicia Keys nebo Janet Jackson. Získal 21 cen Grammy a navíc úspěšně podniká. Vlastní několik restaurací, vytvořil kolekci bot pro Louis Vuittona, má vlastní módní značku a založil designérskou společenost.

To Ornella Štiková také chtěla někoho slavného a bohatého, ale příliš neuspěla. Josef Kokta je sice podnikatelem v oblasti médií a reklamy, ale co se týká majetku, s Westem se rozhodně nemůže srovnávat. A navíc po rozvodu s Gábinou Partyšovou bydlí v pronájmu.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také