TopStar

18. května 2019 08:00

Tereza Šulcová

Svatba Jasminy a Rytmuse proběhne už dnes!

Právě dnes probíhá očekávaná svatba rappera Rytmuse a jeho snoubenky Jasminy Alagič, která je ve druhé polovině těhotenství. Krásným gestem od novomanželů bylo, že nechtěli žádné svatební dary. Místo toho požádali hosty o dojemnou laskavost!

Dojemným gestem byla samotná svatební pozvánka. Novomanželé si nepřáli žádné svatební dary, protože podle jejich slov všeho mají více než dost, a jsou tu jiní, kteří potřebují pomoc. Ve svatební pozvánce žádají veřejnost, aby poslala libovolnou částku na neziskovou organizaci, která se stará o osoby trpící alzheimerovou chorobou.

Svatba bude dnes probíhat na Slovensku, na zrekonstruovaném zámku Šimák Zámok Pezinok. Jasmina se svěřila, že dlouho nevěděli, kde svatba nakonec bude.

„Musím přiznat, že ještě donedávna jsme to ani sami nevěděli. Nic nás až tak neočarovalo. Až úplná náhoda nás zavedla na úžasné místo, které se ještě dokončuje a my jsme z něj doslova odpadli. Jde o rekonstruovaný zámek s obrovským citem, duší a kreativitou. Jeho majitelé mají srdce na správném místě. S Páťou jsme si řekli (skoro zakřičeli) ZDE BUDE NAŠE SVATBA,“ prozradila Alagič svým fanouškům.

Svatba bude probíhat v soukromí a podle Jasminy jsou pozváni jen ti nejbližší. „Svatbu si chceme užít v soukromí, jen s našimi nejbližšími, takže věřím, že mě omluvíte, že toto oznámení není rovnou i pozvánka,“ zažertovala budoucí maminka.

Dvojice oznámila, že čekají chlapečka. Toto oznámení zveřejnili během dovolené na Maledivách, kde byli krátce po zásnubách. Nyní si řeknou své ANO před rodinou a přáteli. Gratulujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také