TopStar

11. června 2015 13:34

Lucie Průchová

Syn Michaela Jacksona: Jak dnes vypadá dítě, které zpěvák málem upustil z balkonu?

Zdálo se, že svého chlapečka vyhodí z balkonu. Určitě si všichni pamatujete tuto příhodu, u které každému zatrnulo. Zpěvák později vysvětloval, že šlo o „hrozný omyl“.

Michael Jackson vyvolal obrovskou vlnu pobouření, když v roce 2002 ukazoval svého mladšího syna fotografům. Udělal to totiž tak nešťastně, že mu dal plínku přes hlavu a vystrčil ho z balkonu. Byla to děsivá scénka!

V hlavách všech lidí, kteří to viděli, muselo běhat několik tragických scénářů – dítě se udusí pod rouškou, drží ho pod krkem a udusí ho, ale hlavně to vypadalo, že mu ratolest co nevidět vypadne a zbude z ní jen mastný flek. Ale nic z toho se naštěstí nesplnilo a z chlapce už je dnes třináctiletý teenager.

Jeho skutečné jméno je Prince Michael II, ale má raději svou přezdívku – Blanket "Bigi" Jackson.

Bigi měl údajně až do loňského roku domácího učitele, ale od letošního roku navštěvuje sedmou třídu v Sherman Oaks v Los Angeles – do stejné školy chodila i Paris Hilton a Kim Kardashian.

Zdroj blízký rodině prozradil: „Michael by na něj byl hrdý, Blanket je opravdu sladký, chytrý, vtipný a starostlivý. Vždy velmi ochotně pomáhá mladším dětem ve škole a hezky se o ně stará.

Se svými sourozenci vychází Bigi také velice dobře, což je z této fotografie patrné.

Michael se za zmiňovaný incident později omluvil: „Nenapadají mě žádná výmluvy pro to, co se stalo,“ řekl v prohlášení. „Bylo to dáno vzrušením z možnosti pochlubit se svým synem. Nikdy bych úmyslně neohrozil životy svých dětí.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také