TopStar

11. července 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Tajemství českých celebrit: Skvělá postava v genech i nechuť ji ukazovat!

Adidas NEO otevřel na Chodově svou novou pobočku. Během slavnostního otevírání byla prezentována móda pro mladé, kterou mimo jiné navrhuje i Selena Gomez. Které české hvězdy se přišly podívat a nakupovat?

Do obchodu se sportovním oblečením přišli nakupovat Leona Machálková se synem Arturem, který si se zájmem začal prohlížet kolekci bot. Na otázku, zda budou chodit do obchodu pořizovat věci na sport, odpověděla zpěvačka kladně. „Já myslím, že je to kvalitní značka, jsem ráda, že o ní víme,“ řekla Leona. „Ráda sportuju a chodím cvičit pravidelně, od mala jsem byla ke sportu vedena svým tatínkem,“ dodala. Po svém otci má prý Leona Machálková dobrou postavu a nebojí se chodit ani do posilovny.

Loňský slavík v kategorii Hvězda internetu Johny Machette ale viděl i mírné nedostatky. „Trochu mě zaráží a mrzí, že je tu tak málo pánského oblečení, všichni se zaměřují jen na dámy,“ se smíchem komentoval kolekci rapper a do budoucnosti prý bude přemýšlet, co navrhnout pro pány jako nový módní trend. Prozradil na sebe, že nesportuje kvůli nedostatku času. „Já v létě v plavkách na veřejnosti nechodím, takže nemusím cvičit ani hubnout na léto. Máme s DJ pravidlo, protože on je tlustej a já jsem hubenej.“ Na dovolené u moře ho v plavkách také neuvidíme, prý si na válení u moře Johny nepotrpí.

Dalšími celebritami, které vyrazily na nákupy do nového obchodu, byl syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil a dívčí pěvecká skupina 5angels.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také