TopStar

3. června 2014 09:07

Tajemství svatebních šatů Ivety Bartošové: Neměla je na sobě, proslavily se až po její smrti

Pro talentovanou slovenskou módní návrhářku Zuzanu Bottkovou to muselo být hořké zklamání. Zpěvačka Iveta Bartošová ji loni oslovila se zakázkou vytvořit luxusní svatební šaty. Ani jedna z nich netušila, že se nakonec nádherný model prosadí až... in memoriam.

Zuzana Bottková pro slovenská média (Šarm) přiznala, že po ní Iveta, která si plánovala vzít Josefa Rychtáře, chtěla návrh svatebních šatů a megaluxus – byla ochotná utratit až dva tisíce eur. Zuzana Bottková, která patří k stále žádanějším návrhářkám nejen na Slovensku, ale také v Itálii i dalších zemích, vytvořila několik návrhů šatů a také nechala přivézt luxusní látku z Paříže.

Iveta pak ale bez vysvětlení ze spolupráce odstoupila – projevila se její nespolehlivost – a svého Pepu si v Uhříněvsi vzala v obyčejných šatech z půjčovny. Jak bylo v posledních letech obvyklé, z megalomanských plánů sešlo. Tohle byl nakonec výsledek, redakční fotograf Jirka Janoušek Ivetu Bartošovou a Josefa Rychtáře ve svatební den zachytil:

Vypadalo to, že Zuzana Bottková bude díky neserióznosti zpěvačky poškozenou, ale krásné věci dokážou žít vlastním životem. Model má úspěch, právě se šije pro přední svatební salon v Košicích a původní model byl prodán do Itálie.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také