TopStar

6. října 2013 10:00

Dagmar Dandová

Tajný recept Chantal Poullain na krásu

Herečka Chantal Poullain (56) vypadá na svůj věk naprosto neuvěřitelně. Má nějaký recept na udržení věčného mládí?

„Musím říct, že vždy jde o způsob života. To, jak ho prožíváte, se odrazí i na vašem vzhledu. Můžete být starý ve dvaceti a mladý v sedmdesáti! Ale nedávno jsem náhodou viděla dokument o starší francouzské dámě, je jí sedmdesát šest let, před pár lety začala s karatem, a dneska vlastní černý pás. Cítí se víc zdravá než v padesáti. Žije naplno, sportuje, ale především se cítí dobře vnitřně,“ řekla exmanželka Bolka Polívky.

„Také myslím, že by měl každý o sebe pečovat, kvůli sobě i okolí. Když si oblečete úžasný model, můžete vypadat jako v pytli, pokud nechodíte rovně, neusmíváte se ... A naopak, i v obyčejném oblečení může vyniknout váš šarm. Důležité je, přijímat svůj věk, a „umět“ ho používat,“ prozradila nám.

„Každý prostě nese svou neopakovatelnou osobní eleganci,“ dodala Chantal, která ji má rozhodně na rozdávání.

Herečka překonala skoro před dvěma lety rakovinu prsu a od té doby vypadá velmi spokojeně. Zákeřnou nemoc mají bohužel v rodině, dostal ji její dědeček a sestra, která na ni dokonce lety umřela…

Chantal díky této zkušenosti naplno ponořila do práce v divadle, která ji prý dodává potřebný elán a energii do života. Také se věnuje své Nadace Archa Chantal, která pomáhá nemocným dětem.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také