TopStar

3. května 2013 11:35

Štěpán Podmol

Tak bydlí Anife: Boty má ve špajzu!

Exotická Anife Vyskočilová (39) původně bydlela u lanovky na Petříně, ale vzhledem k tomu že potřebovala větší prostor, přestěhovala se o ulici dál. Přes řeku obdivuje Národní divadlo a davy turistů jí prý nevadí.

„Na Malé Straně se všichni znají. Chodím pořád do jednoho pekařství, kde mě vždycky vítají. V květinářství se zase často potkávám ze svojí doktorkou. Dokonce tu máme i ruční mandl. V hospodě pro malostraňáky stojí pivo dvacet korun a v létě si chodíme sednout k vodě na Kampu. Já už se považuju za Pražandu,“ řekla tanečnice, která má byt zařízený v secesním stylu v kombinaci s moderním orientem.

U Anife doma dominují především obrazy. „Mám ráda malby Mersada Berbera, kde vyobrazuje koně, na kterých jezdí turečtí jezdci. Po takovém obrazu toužím, a až si ho pořídím, bude dominovat obývacímu pokoji.“

Nejoblíbenější místnost bývalé manželky herce Ivana Vyskočila je kuchyň, kde často vaří opulentní večeře pro hosty. Denně připravuje teplé večeře pro svého bosenského přítele Vernese a syna Hariho (21). Nejvíc pyšná je ale na obrovskou šatnu. „Skříň je dlouhá 5 metrů, vysoká 3 metry a je přes celou stěnu. Akorát se mi tam nevejdou lodičky, takže používám špajz jako botník.“

Vyskočilová prý uklízí každý den, ale jak říká, nic se nemá přehánět. Jediné co ale neoprašuje je stará lampa, kterou dostala před deseti lety od Vlastimila Harapese: „Často v ní zapaluju svíčku.

-dad-


Přečtěte si také