TopStar

2. října 2013 23:00

Dagmar Dandová

Tak to je masakr: šílená bába z metra mezi VyVolenými!

Hrabalova Julinka, která se proslavila tím, že nadávala lidem v metru a vyřvávala, že má právo sedět, dorazila na party VyVolených.

Vyžilou paní s rudým hárem samozřejmě nikdo z organizátorů nepozval, ale přesto se na akci objevila. Záhada? Ne! Julča patří ke gangu, který je znám jako Holubí letka. Je to skupina vysloužilých novinářů a jejich kamarádů, kteří nikam nepíší, ale obcházejí akce, aby se tam zadarmo najedli a napili. A ti se dozvědí o každém večírku, kde je jídlo, a pokoušejí se tam dostat. A Julče se to podařilo. Tajně pronikla na party exVyVolených.

Julča se tak proslavila svou aférou v metru, že už ji organizátoři ani nevyvedli ven, jak byla doposud zvyklá. A jakmile uviděla našeho fotografa Jirku Janouška, hned se před ním natřásala, aby ji vyfotil.

Pak se dokonce vrhla na jednu z exVyVolených Veru Patt a začala ji objímat. Vzhledem k tomu, že Patt je déčková celebrita, ochotně se s Julčou, která je celebrita řádu X, ráda vyfotila.

Julča se na party pořádně vyfikla. Vzala si fešný červený klobouček, který sladila s šátkem a oči si nalíčila sexy zelenými stíny, které si nanesla až k obočí. Prostě kočka k zulíbání. Škoda jen, že svou přítomností zastínila všechny exVyVolené, kteří na party přišli.

Dorazila Mirka, která vypadla v posledním Duelu s Thomasem. Působila docela v pohodě, i když říkala, že se jí hrozně stýská po přítelkyni Pavlíně, která zůstala ve Vile.

Silikonová Zdeňka přišla v ulízaném culíku a skoro nebyla k poznání. Na party se ukázal i Emil Zajac, Petr Zvěřina nebo moderátorka Agáta Hanychová.

Do toho celý večer již zmíněné "hvězdy" oblézal Zdeňěk Macura, který si opět nalepil na prsa cedulku, kde poukazoval na násilí na ženách.

Náš fotograf Jirka se ho pokoušel dostrkat k Julii, aby se vyfotil i s ní. Ale Macura to důrazně odmítl. Zřejmě se bál, že by jeho image bojovníka proti domácímu násilí mohla být otřesena tím, že by se neudržel a vulgární bábu z metra pořádně zmydlil...

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také