TopStar

10. května 2013 11:50

Blanka Konrádová

Takhle Vondráčkovou v Praze neuvidíte: Na kole a bez make-upu!

Zpěvačka Helena Vondráčková (65) vypadá skvěle a její opálení rozhodně není ze solárka. Právě se vrátila z Floridy, kde si celý měsíc užívala slunné počasí s manželem Martinem Michalem.

„Vždycky bydlíme u Olinky Matuškové nebo u našich přátel. V našem domě máme bohužel nájemníky, takže se na něj chodíme koukat jenom z venku. Oni by nás tam sice pustili, ale nechceme je obtěžovat, přece jenom je to obchodní záležitost,“ říká Martin Michal, který je zároveň Helenin manažer.

„Dělali jsme i výlety, na Disneyland už jsme trochu staří, ale hrozně se nám líbila zoologická zahrada, kde jsme konečně zahlédli kapustňáky neboli mořské krávy. Viděli jsme je asi z metru a splnili si tím dávný sen.“

Kromě Heleny Vondráčkové tam má bydlení i hokejový obránce Tomáš Kaberle, hudební producent František Janeček, politik Stanislav Gross, moderátorka Zuzana Belohorcová a exmanžel Petry Faltýnové, Simon Štekl, který vlastní luxusní byt přímo na pobřeží.

„Jezdíme na Floridu každý rok. Teď to bylo už podesáté a rozhodli jsme se, že příště uděláme změnu a pojedeme jinam. A pak se tam stejně zase vrátíme,“ uvedla Vondráčková, která hned po návartu křtila knížku Máš, cos chtěl, miláčku! od slovenské spisovatelky Jany Benkové. Zpěvačce se knížka líbila, ale její manžel tak nadšený nebyl: „Já mám radši historickou nebo válečnou literaturu.“

-iba-, -dad-


Přečtěte si také