TopStar

11. dubna 2019 14:00

Markéta Škorňová

Takové dobrodružství to asi zase být nemuselo: Natáčení videoklipu Bena Cristovaa se v Rio de Janeiru nečekaně zvrtlo. Zpěváka okradli!

Zpěvák Ben Cristovao (31) je velký cestovatel a poznal už spoustu zajímavých míst a měst. Není proto zase až takovým překvapením, že si zpěvák pro natáčení svého nového videoklipu vybral slunečné Rio de Janeiro. Jenže natáčení se neobešlo bez komplikací, zpěváka dokonce okradli! Ještě že je Ben takový pohodář.

Ben Cristovao už má ledacos nacestováno, a tak tentokrát zvolil Rio de Janeiro jako to pravé místo pro svůj zbrusu nový klip. Jenže ne vždy je slunečné a bláznivé Rio to pravé.

Zpěvák si užil jak natáčení videoklipu, tak i cestování po brazilských destinacích, které byly součástí klipu. Jenže ne každé místo jejich návštěvy bylo bezpečné. Například při natáčení v prostředí chudinských slumů musel mít štáb po celou dobu domluvenou ochranku od místního „předáka“, díky němuž se nikomu nic nestalo.

„Den před natáčením tady ve favele, když jsme si byli místo prohlédnout, jsme zaslechli střelbu, chvíli potom nad námi helikoptéru, ze které byli vyklonění vojáci v plné zbroji. Nic moc příjemnýho. Naštěstí jsme den nato zjistili od místních, že jde jen o cvičení,“ popisoval zážitek zpěvák.

Ale tím to neskončilo. Jen pár dní poté vyskočil fanouškům Bena z jeho InstaStories vzkaz: „Pro všechny kámoše a business partnery: trochu mě v noci okradli, tak nemám telefonní číslo, ani Whatsapp, jen záložní foun bez simky a jednu záložní kreditku. Jsem v pohodě a za pár dní v Praze. P.S. Furt nejlepší trip ever," napsal zpěvák.

Je dobře, že Ben ví, co je v životě opravdu důležité a ztráta materiálních věcí ho nechává chladným. Hlavně že se mu nic vážného nestalo a on tak dál může objevovat krásy Brazílie. Trip pokračuje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také