TopStar

18. prosince 2013 21:33

Jana Fikotová

Táňa Pauhofová na svou něžnou vlnu stále čeká

Jak jsou má herečka Táňa Pauhofová (30) s osudovým setkáním a láskou? Stále hledá, ale hlavu si s tím rozhodně neláme.

Je krásná, milá a muži se kolem ní neustále točí. Přesto herečka Táňa Pauhofová tvrdí, že svou osudovou lásku stále hledá. „Dodnes jsem měla spíše bouřlivé vlny v lásce, ale byly krásné a nestěžuji si. Je pravda, že teď jsem ve stádiu, kdy bych ráda konečně zažila tu něžnou vlnu, kterou bych se nechala unášet svým životem,“ přiznala s úsměvem Táňa Pauhofová, která v posledních letech míří z role do role.

„Hraji ve slovenském Národním divadle, teď mám za sebou premiéru filmu Něžné vlny a připravuji další dva filmy. O těch zatím mluvit nemohu. Opět to bude o lásce, ale zahraji si i trošku drama,“ dodává půvabná Táňa, která si prý baretky nabíjí především spánkem či cestováním.

„Strašně ráda cestuju. Letos jsem byla několikrát v Americe, v Londýně, na Kubě, ve Varšavě a všude možně. Hrozně mě to nabíjí. Pokud nikam nejedu, aspoň se vyspím. To jsem pak opět žhavá do práce a nedělá mi vůbec problém cestovat mezi Bratislavou a Prahou či pracovat od rána do večera,“ dodává herečka, která se momentálně nemůže dočkat Vánoc.

„Já hrozně miluji Vánoce a vše kolem toho. Nákupy, vaření, pečení, to je moje. Kapr, salát, stromeček, svíčky, nic nesmí chybět. Vaření miluju a vždycky se příprav v kuchyni o vánočních svátcích, ujmu.“ Co se týče dárků, ty už má vzorně nakoupené a zabalené.

-juf-

[[nid:2154487]]

Přečtěte si také