TopStar

16. února 2016 13:46

Petr Cífka

Taylor Swift vrací úder! Co vzkázala zoufalému Kanyemu Westovi?

Na její hvězdnou slávu jsou jakékoliv útoky i sprosté pomluvy krátké.

Vrátila mu to i s úroky. Popová hvězda Taylor Swift musí již dlouho snášet nekončící urážky od rappera Kanyeho Westa. Ten se do ní nedávno zase navezl, když v jedné ze svých písní zarapoval, že tu k*rvu udělal slavnou. Miliony fanoušků po celém světě zuřily, sama Taylor se však k jeho ostudnému chování příliš nevyjadřovala. Nyní mu to však oplatila tím nejlepším možným způsobem.

Stala se totiž jednou z hlavních hvězd včerejšího předávání hudebních cen Grammy, z něhož si odnesla prestižní cenu pro album roku. Je tak jedinou zpěvačkou v historii, která toto ocenění získala podruhé v kariéře. Už tento obrovský úspěch dal jasně najevo, že na rapperových řečech není ani zrnko pravdy. Ona však pokračovala ještě dosti výmluvným prohlášením.

„Chci říci všem mladým ženám, že potkáte lidi, kteří se budou snažit váš úspěch podkopat. Ale když se budete soustředit na práci a dostanete se, kam chcete, uvědomíte si, že za to mohou lidé, kteří vás milují,“ řekla při proslovu Taylor. Každému pak bylo hned jasné, na koho tím naráží. Akorát si na rozdíl od Westa, který potupně neproměnil ani jednu z nominací, dokáže rýpnout slušně a bez zbytečných urážek. Její ohromný úspěch je pak v jejím případě tou nejlepší obranou.

Sdílejte článek
Štítky Kanye West úspěch pomluva Taylor Swift sprostý

Přečtěte si také