TopStar

12. dubna 2018 11:43

Té že je 60? Sharon Stone v plavkách nadchla fanoušky

Světová herečka Sharon Stone se ve svých 60 letech může pochlubit úctyhodnými křivkami – může jít příkladem mnoha svým mladším kolegyním. Pro tentokrát zveřejnila hvězda na svém Instagramu fotku, kde pózuje jen v plavkách a čte si knihu. Tomu se říká jarní pohoda.

‚‚Perfektní tělo, jsi krásná!‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů u fotky. A podobných reakcí se Sharon dostalo nespočet. Snímek okomentoval dokonce i hereččin současný přítel, 41letý Ital Angelo Boffa, se kterým chodí herečka od nového roku. Někteří dokonce spekulují, že se herečka bude brzy vdávat.

Na fotce na sobě nemá Stone ani špetku kosmetiky, což nadchlo její sledující o to více. Snímky bez kosmetiky se přece jen u dam Sharonina věku objevují zřídkakdy. A právě takhle herečka ukázala nejen svou odvahu, ale i fakt, že na svůj věk zkrátka nevypadá.

V letošním roce oslavila Sharon Stone neuvěřitelné šedesáté narozeniny. Za svůj život zvládla herečka dva rozvody, klinickou smrt, rozpad kariéry a její obnovení. Dnes se ale Stone blýská na lepší časy a to především díky nové lásce. Italský podnikatel Angelo Boffa je hereččiným současným partnerem a svou milou si pořádně hýčká. Není tomu tak dávno, co věnoval Sharon obrovský prsten s diamantem. A zda jde o prsten zásnubní? No, nechme se překvapit.

Po rozchodu s Martinem Micou (ten byl o 27 let mladší) si herečka začala hledat ‚‚plnohodnotný“ vztah. ‚‚Začala jsem si uvědomovat každý pohled, úsměv i milé slovo svého protějšku. Vždyť co může být krásnější než láskyplný úsměv vaší lásky.“ Zdá se, že Angelo se na Sharon usmívá právě tak.

Sdílejte článek
Štítky Sharon Stone perfektní postava

Přečtěte si také